Phobos

« Older   Newer »
  Share  
Frog_Princess
view post Posted on 27/1/2010, 20:44




image

Phobos to starszy brat Elyon, który kiedyś był władcą Meridianu. Pojawił się w pierwszej misji Witch. Co o nim sądzicie?

Edited by Frog_Princess - 13/3/2010, 20:33
 
Top
TeyaQ
view post Posted on 28/1/2010, 17:46




Przystojniak! xD Nie wiem czemu ale lubię komiksowych chłopców z długimi włosami *.* Bo z reala to niekoniecznie...
 
Top
Frog_Princess
view post Posted on 28/1/2010, 17:59




Tak, Phobos był boski. <3
 
Top
Airala
view post Posted on 28/1/2010, 20:06




Boski to mało powiedziane! <3 Ciekawe czy jakby spotkać takiego w realu to czy również byłby taki super... Pewnie nie. Phobos to Phobos xp
 
Top
cleonina
view post Posted on 28/1/2010, 21:33




Też mam słabość do długowłosych chłopców z komiksów. Lubię Phobosa (chociaż bardziej Cedrika ^^) mimo, iż jest wredny. Co mnie tak do niego ciągnie?
 
Top
Frog_Princess
view post Posted on 28/1/2010, 22:47




Może jego wygląd? ^^
 
Top
Euresanda
view post Posted on 29/1/2010, 22:23




Fobos był ok, ale nie jestem aż taką jego fanką ;). Ale w gruncie rzeczy to szkoda, że się zabił...
 
Top
Mariy Asse
view post Posted on 30/1/2010, 18:21




Phobos był świetny, jednak zdecydowanie wolę mojego Cedrika. A chłopaki z długimi włosami są super, wszyscy chyba (no, oprócz Petera, bo jego nie lubię x3). Taki Michael.
 
Top
KaraQ
view post Posted on 30/1/2010, 20:22




Phobos był boski i cały czas jest moim numerem jeden wśród czarnych bohaterów. Może dlatego, że był pierwszy... sama nie wiem, ale inni źli też byli fajni, tyle, że on najlepszy.
Do tego w serialu go zrobili tak genialnie, że jeszcze bardziej go polubiła :)
 
Top
Asa014
view post Posted on 30/1/2010, 21:25




Nie no Phobos wymiata.
Już powinni obmyślać jak go znów przywrócić do życia. Może gdyby tak sobie na jakiejś chmurce tam w nieskończoności osiadł XDD.
 
Top
helaiah
view post Posted on 3/2/2010, 13:56




Wymiatał, a nawet zamiatał (aaach, te włosy... ciekawe rzeczy musiał w nich znajdować pod koniec dnia XD ).
Chociaż jak to w kreskówkach bywa - upłynnili mu ze 3/4 mózgu, żeby dziewczęta miały szansę wygrać
(Tak helu, tak. Wszyscy wiedzą, że poprowadziłabyś całość inaczej i skopała dziewuszkom morale, fundując pyrrusowe zwycięstwo. Tak helu, pod tym względem jesteś przewidywalna...).

Zastanawia mnie, ile w ogóle kolega miał lat ;P
I dlaczego nikt mu nie wytłumaczył, że niezbędnym elementem skoku na bungee jest bungee.
 
Top
KaraQ
view post Posted on 21/2/2010, 08:02




Cały czas nieścisłością zostaje to, że kiedy Elyon była mała to Phobos miał jakieś 5 lat, więc nie rozumiem, dlaczego mała była w niebezpieczeństwie, ale rysownikom zdarzają się takie wtopy.
Phobos chyba już niestety nie wróci. I tak dali go ponownie, ale teraz chyba już nie będzie tak fajnie, a szkoda...
 
Top
Frog_Princess
view post Posted on 21/2/2010, 16:01




Może jakiś czarownik czy ktoś przewidział co się wydarzy (że Phobos będzie chciał zawładnąć Meridianem itd.) i chcieli zabrać Elyon do bezpiecznego świata? Nie wiem, mogło tak być. ^^'
 
Top
Asa014
view post Posted on 22/2/2010, 12:19




Mi się zawsze wydawało że on był od niej dużo starszy.
 
Top
KaraQ
view post Posted on 23/2/2010, 14:27




Niby tak się wydawało, ale raz był komiks jak Phobos i Elyon byli mali i tam było pokazane, że Ely jest niemowlakiem, a Phobos jest małym szkrabem.
 
Top
48 replies since 27/1/2010, 20:44   545 views
  Share