Hannah Montana

« Older   Newer »
  Share  
TeyaQ
view post Posted on 28/1/2010, 18:11




Och, jak my ją kochamy. xD A tak na serio, to dziewczyna ładnie śpiewa, ładnie się prezentuje, fajnie gra, jest zabawna. W jej życie osobiste nie wnikam, bo mnie nie interesuje. Ale lubię seriale i filmy z Miley Cyrus ("Hannah Montana: Film" jest genialny), lubię kilka jej piosenek (The Climb *.*). Mój tata również uwielbia serial "Hannah Montana" i widział chyba wszystkie odcinki. Ciągle narzeka, że lecą powtórki. XD

Szkoda tylko, że w zeszłym roku zorganizowany został zlot HM, a zlotu W.I.T.C.H. przez to nie było. Bo woleli zrobić zlot czegoś co jest na czasie. Chamstwo!

Nie podoba mi się także to, że panna MC/HM jest wszędzie! Na reklamach w TV, w necie, w gazetach, w sklepach... Co za dużo to nie zdrowo - aż mnie oczy bolą od patrzenia na to wszystko.

Serial jednak jest w porządku. Nic do niego nie mam.
 
Top
Airala
view post Posted on 28/1/2010, 20:25




Mnie najbardziej wkurza to, że większość fanek MC to takie małe barbie i jak się je mija, to z daleka słychać "Och, MC to i tamto"..
Naprawdę, nie ma innych gwiazd, tylko ją ciągle wszędzie wpychać?
Ładna jest, ale jej nie lubię. Chociaż jedną piosenkę ma fajną, to przyznam (coś tam z Party chyba było).
Jednak ja bym mogła ją pewnie polubić, mimo tego wszystkiego co wymieniłam, gdyby nie jeden fakt - Że jest Disneya. Do Disneya nic nie mam, wręcz przeciwnie, uwielbiam! Ale patrzcie, co robił Walt Disney. Klasyczne bajki, piękne, zawsze z jakimś przesłaniem. Teraz mamy jakieś serialiki i wgl. Moim zdaniem Walt przewraca się w grobie, bo raczej spodziewał się po swoich następcach animacji.
 
Top
Stellciak
view post Posted on 30/1/2010, 11:16




Dowcip tego serialu zmusza mnie do jego oglądania xD
 
Top
Mariy Asse
view post Posted on 30/1/2010, 18:32




ONA JEST OKROPNA!
Żebyście widziały ją na twitterze! Boże, jaka spamerka, jej zdjęcia po prostu powalają - wypycha tyłek przy torcie i jakichś koleżankach i się cieszy! Boż, nie cierpię jej. A z piosenek to tylko "Fly on the wall" czy coś takiego lubię, reszta niech się ode mnie odwali. Nie cierpię jej. O.o'

[No to nas Eklerka zamorduje. >.<]
 
Top
TeyaQ
view post Posted on 30/1/2010, 21:37




Nigdy nie wnikałam w życie prywatne aktorów/piosenkarzy. Mało mnie interesuje z kim są w związku, z kim i kogo zdradzili, na jakiej imprezie zabalowali za ostro... Skandal za skandalem. Mnie interesuje jedynie to co pokazują na ekranie bądź estradzie. A głos MC jest w porządku. Gra również świetnie. Czy jest głupia, niezrównoważona czy jakaś tam w życiu prywatnym lub też nie - mało mnie obchodzi. xD
 
Top
Mariy Asse
view post Posted on 30/1/2010, 21:51




Podobno na koncertach strasznie fałszuje i dlatego śpiewa z playbacku, tak słyszałam od fanów, którzy byli przed nią na scenie. ;3
 
Top
TeyaQ
view post Posted on 30/1/2010, 22:00




Chciałabym się kiedyś sama przekonać. xD Bo ciężko teraz tak stwierdzić, kiedy widziało się tylko koncerty w TV.
 
Top
Layci@
view post Posted on 30/1/2010, 22:45




Ona jest...jednym słowem: Cool.
 
Top
Asa014
view post Posted on 31/1/2010, 10:12




Mi się podoba serial. Bo jest bardzo zabawny. Ale co samej Miley mam mieszane uczucia.
 
Top
Euresanda
view post Posted on 31/1/2010, 10:20




Ja nie lubię HM. A szczególnie tego, że to jest bardziej popularne niż WITCH i że nawet małe dziewczynki noszą już koszulki, torby i piórniki z Miley Cyrus... ;/
 
Top
Asa014
view post Posted on 31/1/2010, 13:33




QUOTE (Euresanda @ 31/1/2010, 10:20)
Ja nie lubię HM. A szczególnie tego, że to jest bardziej popularne niż WITCH i że nawet małe dziewczynki noszą już koszulki, torby i piórniki z Miley Cyrus... ;/

To prawda to jest denerwujące. Przecież witch jest 100 razy lepszy pff
 
Top
Mariy Asse
view post Posted on 31/1/2010, 15:08




Moja siostra lubi HM. Buhahaha. Moja siostra ma cztery lata. O.o'
A mówiłam już, jaka z niej spamerka? Pisze trzy podobne posty na Twitterze i mi tylko serwer obciąża... xD
 
Top
Lejdzior
view post Posted on 31/1/2010, 18:23




QUOTE
Mi się podoba serial. Bo jest bardzo zabawny. Ale co samej Miley mam mieszane uczucia.

dokładnie, ale sam serial też mnie powoli odrzuca...

Miley, jako osoby prywatnej, nie znam, ale wydaję mi się, że jest troszkę taka, no... zadziera nosa -,- Od małego dzieciaczka była wystawiana przed kamery, hmmm... Podoba mi się kilka jej singli, ale szkoda, że nie potrafi ich zaśpiewać na żywo -,-
 
Top
cleonina
view post Posted on 4/2/2010, 21:04




Podoba mi się 1 i 2 seria, a 3 jakoś nie za bardzo... Pamiętam, że na samym początku dobił mnie dubbing, ale teraz się przyzwyczaiłam. Lubię jej piosenki. Mnie też denerwuje to, że fanki HM to prawie same małe dziewczynki. Panuje taka moda to z witch na HM się przeniosły. Ale ogólnie nawet ją lubie i na pewno wolę ją niż Selene Gomez czy Demi Lovato.
 
Top
coffeechino
view post Posted on 14/2/2010, 22:29




Ja za Hanną nie przepadam, ale chłopcy z mojej klasy bardzo...Ostatnio na wycieczce w Empiku puszczali jakąś piosenkę, zdaje się że czołówkę, ale na pewno z Hanny. Ręce opadają...
 
Top
37 replies since 28/1/2010, 18:11   321 views
  Share