3 seria

« Older   Newer »
  Share  
Euresanda
icon12  view post Posted on 26/2/2010, 21:55




Gdy byłam u dziadków, którzy mają telewizje puls zaczęłam oglądać serial WITCH (poraz pierwszy). Wszystko jest takie... świetne... Gdy ogląda się serial wszystko odkrywa się od nowa. Te zmiany w historii są niesamowite!
I tak sobie myślę... Serial zakończył się na pokonaniu Nerissy i... już nic więcej?! Fajnie byłoby zobaczyć Orube, Ariego, Yuę w serialu, ale czy będzie to możliwe? Wiecie dlaczego nie dokręcili odcinków? Napiszcie!
 
Top
Asa014
view post Posted on 27/2/2010, 12:18




No już ten temat był gdzieś poruszony. Pewnie głownie chodzi o to, że im się to po prostu nie opyla.
 
Top
Frog_Princess
view post Posted on 27/2/2010, 13:06




Mi serial też bardzo się podoba i z chęcią bym oglądała jego następną serię, ale usunęli Jetix i może nie tyle są problemy z oglądalnością, ale nie mieliby gdzie tego puszczać i pewnie też im się nie opłaca lub nie mają kasy.
 
Top
Asa014
view post Posted on 27/2/2010, 14:32




Hmm na pewno znaleźli by inny kanał. Kiedy przecież też puszczali na Polsacie. Specjalnie wstawałam o 8 rano w niedziele by oglądać :D
 
Top
Euresanda
view post Posted on 27/2/2010, 14:35




Teraz leci na Pulsie, ale niedługo się skończy, bo leci teraz jakoś przedostatni odcinek xD.
 
Top
Asa014
view post Posted on 27/2/2010, 14:41




Ja jakoś nie kojarzę tego kanału. Pamiętam były reklamy w gazetce. Ale nigdy na ten kanał nie natrafiłam ani nic o nim więcej nie słyszałam.
 
Top
Frog_Princess
view post Posted on 27/2/2010, 14:51




Na Pulsie są różne stare filmy oraz śmieszne show i zawsze o 18 jest strefa dla dzieci, w której leci W.I.T.C.H.
 
Top
Euresanda
view post Posted on 27/2/2010, 15:27




Tylko jak witch się skończy dadzą coś nowego i znowu nigdzie nie będzie czarodziejek.
 
Top
Frog_Princess
view post Posted on 27/2/2010, 15:42




No właśnie, a szkoda... lubię serial i chciałabym żeby zrobili 3 serią, ale pewnie nie zrobią.
 
Top
Asa014
view post Posted on 27/2/2010, 19:42




No pewnie tak. No nic na to nie poradzimy.
 
Top
KaraQ
view post Posted on 27/2/2010, 20:11




No niby seria II się tak skończyła, że III by być mogła. Bo tam Czarodziejki przychodzą do szkoły i spotykają Syllę, który niby będzie ich nowym nauczycielem. Mogli by pociągnąć wątek.
 
Top
Asa014
view post Posted on 27/2/2010, 20:16




no tak. Ta końcówka budziła nadzieje...
 
Top
Frog_Princess
view post Posted on 27/2/2010, 22:11




Może 3 seria była w zamiarze, a potem się wycofali? Nie wiem, ale fajnie by było gdyby jednak powstała.
 
Top
Asa014
view post Posted on 27/2/2010, 22:54




Pewnie tak. Bo chyba z 2 nie mieli problemów. Coś się im pogmatwało. I Ups. Ni ma.
 
Top
TeyaQ
view post Posted on 28/2/2010, 01:48




Już parę razy to pisałam, ale powtórzę jeszcze raz. Może teraz się zachowa. xD

Otóż tak - WITCH został "nakręcony" a wszelkie zmiany w fabule miały przynieść popularność i większe zainteresowanie, to miało być coś nowego, świeżego, ciekawego. I tak było. Na serialowe przygody Czarodziejek czekało się bardzo długo, a wszelkie newsy i screeny, które się pojawiały w necie to było coś! Każdy na to czekał zaciekawiony jak Strażniczki będą wyglądać w wersji animowanej. Przyszedł czas na emisje w TV i... bum! Niestety, ale wersja zmieniona nie spodobała się bardziej wtajemniczonym i siedzącym od lat w historii Czarodziejek. Ale mimo to oglądali - fan to fan, musi obejrzeć całość, a dopiero później oceniać. Wniosek - pierwsza seria miała sporą oglądalność (ludzie byli jej ciekawi, jako nowości), wystarczającą by zarobiła na produkcje drugiej.

Dlatego wkrótce powstała druga seria WITCH. Niestety jednak ona już po naprawdę zakręconej i pogmatwanej fabule ZUPEŁNIE odchodzącej od oryginału nie była już taka fajna (osobiście odechciało mi się jej oglądać już po 4 odcinku w ang, ale że jestem fanką to zmęczyłam do końca; polskiej wersji za to nie widziałam WCALE). Ludzie coraz rzadziej oglądali serial. Druga seria nie zarobiła już tyle by móc stworzyć serię 3.

A aktualnie nikt nie chce podjąć się projektu, który już raz upadł. Nikt nie będzie brał na siebie takiej odpowiedzialności, nie będzie wkładał w to pieniędzy wiedząc, że znowu może upaść - za duże ryzyko. Aby powstała trzecia seria potrzebny jest wariat z wielką kasą - prośby fanów na nic się nie zdadzą niestety. Dlatego takie petycje jak były w necie moim zdaniem były bez sensu.

Trzeba było oglądać WITCH w TV, a nie marudzić. Nie oglądało się? No to przestali puszczać, zarabiać na oglądalności i już. Teraz fani muszą cierpieć. Oczywiście wina nie leży tylko po stronie fanów. Bo osobiście uważam, że był to głównie błąd ludzi, którzy pozwolili na takie zmiany w fabule. Mnie one nie pod pasowały w żadnym wypadku. Zapewne większości wiernych fanów oryginału również. Teraz tylko nasuwa się pytanie - kto ma właściwie oglądać serial? Wierni fani czy małe dzieci, które oglądają każdą ładną i kolorową bajkę w telewizji?
 
Top
32 replies since 26/2/2010, 21:55   387 views
  Share