Chłopak dla Taranee

« Older   Newer »
  Share  
MajuSka
view post Posted on 27/3/2010, 15:14




image
Ostatnio skupiają uwagę na chłopakach Irmy, Will i Cornelii. Erica już od dawna nie pokazują i uważam, że Taranee też powinna mieć chłopaka. Bardzo spodobał mi się Luke. Ech...

Edited by MajuSka - 27/3/2010, 18:53
 
Top
Frog_Princess
view post Posted on 27/3/2010, 18:36




Erica nie pokazują, bo wyjechał i już raczej nie pokażą...
 
Top
Mariy Asse
view post Posted on 28/3/2010, 20:02




Nie lubiłam Luke'a za bardzo, Nigel to było takie upośledzone chłopczę trochę, myślę, że najlepszy był dla niej Hamza. : )
 
Top
MaQu
view post Posted on 28/3/2010, 20:11




QUOTE (Frog_Princess @ 27/3/2010, 19:36)
Erica nie pokazują, bo wyjechał i już raczej nie pokażą...

Co z tego, że wyjechał? To nie znaczy, że nie mogą go pokazać. Osobiście uważam, iż to wielka szkoda, że go "wymazali". Mogliby pokazywać chociażby rozmowy telefoniczne między nim, a Hay Lin!

A co do Taranee, to dla mnie ona po prostu przesadza i tyle. Mogła się trzymać Nigela, był bardzo fajny. W sumie, dziwię się, że z Taranee wytrzymywał (nie znoszę jej charakteru i osobowości).
 
Top
Euresanda
view post Posted on 28/3/2010, 20:51




Ja bardzo lubiłam Luka. Tylko oczywiście musiał zniknąć w Nowych Mocach... Ech, takie życie :(
 
Top
Frog_Princess
view post Posted on 31/3/2010, 19:22




QUOTE (MaQu @ 28/3/2010, 21:11)
A co do Taranee, to dla mnie ona po prostu przesadza i tyle. Mogła się trzymać Nigela, był bardzo fajny. W sumie, dziwię się, że z Taranee wytrzymywała.

 
Top
MajuSka
view post Posted on 1/4/2010, 20:35




Charakter Taranee jest Ok, nie wiem co do niej macie. Taka jest prawda, że małe dzieci oceniają wszystko po wyglądzie. Z wyglądem Taranee zbytnio się nie wysilili np. tak jak z Cornelii. Dlatego wszędzie jest "Taranee jest głupia" itp... Uff, jak ja tego nie znoszę!
 
Top
bociek
view post Posted on 2/4/2010, 12:06




Mnie wkurzyło to, jak zostawiła bezdusznie Nigela - lubiłam tego chłopca, fajnie się razem zapoznawali, zakochiwali w sobie, według mnie pasowali do siebie jak ulał. Luke jest do bani. Kojarzy mi się z jakimś macho... A Hamza jak dla mnie - zbyt nieśmiały i dziecinny.
Fajnie by było, gdyby Nigel wrócił, żeby się pogodzili i w ogóle...
 
Top
Asa014
view post Posted on 11/5/2010, 18:08




Och ja też bardzo lubiłam tego Nigela. Był słodki.
 
Top
Haliss
view post Posted on 17/4/2011, 16:38




Mnie podobała się para "Taranee i Nigel". Trochę żałowałam, że się rozstali. Pasowali do siebie, ale cóż... Luke też był ok, tylko pytanie - gdzie on teraz jest? Postać kompletnie zapomniana, a szkoda.
 
Top
DaRooo
view post Posted on 20/5/2011, 15:06




Luke, Nigel, Hamza (czy jakoś tak)... wszyscy zniknęli. Ciekawe dlaczego.
 
Top
Haliss
view post Posted on 21/5/2011, 16:06




Hazma był tylko przelotną znajomością poznaną w czasie ferii. Jego zniknięcie więc mnie nie dziwi. Jednak o zniknięciu Nigela rzeczywiście zapomniałam wspomnąć. Mam rozumieć, że skoro zerwał z Tarą to już nie chodzi do szkoły, tak?! Ehhh... Dlaczego oni o tylu postaciach zapominają? Jest to wkurzające....
 
Top
DaRooo
view post Posted on 16/6/2011, 16:56




Tak, nawalają ich tyle, a później zamiast wygrzebać stare, jeszcze bardziej się pogrążają dodawając nowe.
 
Top
Cumulus
view post Posted on 15/7/2014, 00:44




Jak ona w ogóle zerwała z Nigelem? Ta rozmowa, gdy postawił jej ultimatum, była ich ostatnią rozmową? Potem rozmawiała ze swoim bratem, mając jakby wątpliwości, ale czytam komiks i czytam, a ona ani z nim nie jest, ani z nim ostatecznie nie zerwała...
 
Top
_Adina_
view post Posted on 31/7/2014, 22:22




W Witchu wiele jest niewyjaśnionych wątków. Rysownicy albo o nich zapomnieli, albo kazali nam zapomnieć.
A właśnie bardzo to nie fajne, bo wiele kluczowych rzeczy pominęli, "gnając" wciąż do przodu z fabułą...
 
Top
16 replies since 27/3/2010, 15:14   239 views
  Share