Adina

« Older   Newer »
  Share  
Adina_Wonderfulka
view post Posted on 1/4/2010, 20:27




Ogólnie, to niezbyt podobają mi się nowe stroje czarodziejek. Są takie... zwykłe i bardzo podobne do tych poprzednich. Dlatego postanowiłam wymyślić coś nowego, innego. Oto efekt:

SPOILER (click to view)
image


I jak Wam podoba się Irma? Aktualnie projektuję i tworzę kolejne stroje dla strażniczek.

Edit[7.04.10 (21:40)]
A tutaj już Cornelia. Will też mam już prawie naszkicowaną, tylko jeszcze muszę pokolorować.

SPOILER (click to view)
image


2Edit [16.06.10 (19:45)] Will
SPOILER (click to view)
image


Edited by Adina_Wonderfulka - 16/6/2010, 19:46
 
Top
Asa014
view post Posted on 4/4/2010, 12:03




Jak dla mnie trochę za bardzo przypomina Winx.
 
Top
Adina_Wonderfulka
view post Posted on 4/4/2010, 18:10




Prawdę mówiąc, to minęło już 8 lat (jeśliby licząc czas pojawiania się komiksów w polsce) Dziewczyny prawdopodobnie mają (a raczej powinny mieć) już 20, 21 lat. Więc dlatego zrobiłam tą twarz taką poważną (może trochę za poważną) Ale mowa o stroju. Według mnie po przemianie w strażniczki dziewczyny powinny mieć jakieś lekkie, zwiewne stroje. A w Nowych Mocach opatulili je w jakieś ciężkie, grube materiały. Po czarodziejce, ba, strażniczce powinno widać przedewszystkim lekkość. Wkońcu mają skrzydła, mogą ich używać, toteż delikatność strojów jest bardzo ważna. Czy potrafiłabyć sobie wyobrazić Cedrica wzlatującego w powietrze na malutkich skrzydełkach? xD Ja nie. Dużo łatwiej wyobrazić sobie którąś ze strażniczek, w delikatnym stroju (powiedzmy z jedwabiu, albo czegoś w tym stylu) zgrabnie unoszącą się w obłokach, na ślicznych, czarownych skrzydełkach. A jeśli chodzi o obcasy, to chyba trochę przesadziłam z tą wysokością xD nawiasem mówiąć, Cornelia ma jeszcze wyższe xD Cóż, od czego mają skrzydła? Lecąc, unosząc się wcale nie muszą w nich biegać. A - jeśli mowa o butach - to ja właśnie jestem bardziej wprawiona w rysowaniu tych wysokich, niż tych niskich. Ale nad tym pracuję. Tylko w przemianie będą miały takie wysokie buty. W normalnych strojach postaram się rysować niższe ^^
Jeszcze jakieś pytania? xD
 
Top
Asa014
view post Posted on 5/4/2010, 13:32




Hmm no ale ja głownie miałam na myśli kolorystykę.
Na minę w ogóle nie zwracałam uwagi ale tak jak teraz patrze to jej twarz ma inny kolor skóry niż reszta ciała.
Ale nawet spoko ręce. Bo wiem że są one cholernie trudne.
Daj więcej rysunków.
 
Top
Adina_Wonderfulka
view post Posted on 6/4/2010, 15:44




Czym ci ta kolorystyka przypomina winx? o.O Może to dlatego, że tak blado wyszło? A co do twarzy - fakt - jest troszkę innego koloru niż reszta ciała, bo pokolowałam ją innym kolorem, później zmieniłam na trochę inny, zapomniałam o twarzy i w najlepsze kolorowałam dalej xD Skapnęłam się dopiero jak wróciłam do normalnych rozmiarów. Tylko, że wtedy kompletnie nie miałam ochoty kolorować tego wszystkiego drugi raz. Więc twarz została XDDD
 
Top
Asa014
view post Posted on 7/4/2010, 18:40




Tak bardzo blade. Witchowny mają takie ciemne.
Nie mogłaś po prostu zmienić tego jednego koloru na inny?? Jak ty ją kolorowałaś?
 
Top
Adina_Wonderfulka
view post Posted on 8/4/2010, 18:56




SPOILER (click to view)
image


Tutaj taka chatka. Nagle dostałam natchnienie o 22:00, no a jak ja dostaję veny, to... zajęło mi to 20 minut. Ręka chodziła mi jak szalona. Dlatego zawsze, jak mnie natchnienie bierze, siadam i tworzę :D
 
Top
Asa014
view post Posted on 8/4/2010, 19:06




Naprawdę cię naszło ja nienawidzę rysować budynków i przedmiotów. ( dlatego martwa natura jest dla mnie katorgą)
Fajniasta :D
Co prawda okienka ci wyszły nierówno no ale to normalne. :D
 
Top
MajuSka
view post Posted on 10/4/2010, 13:28




Hmm... Mam jeden minus. Z czego ty chcesz zrobić nasze witch? Czy ty widzisz jakie one mają włosy? xd Ogólnie fajnie ... Czekam na kolejne ;)
 
Top
Mariy Asse
view post Posted on 13/4/2010, 20:15




Nie rysujesz je w stylu witchowym... No niestety. Twarze widzę takie w wymyślonym stylu, a stroje na prawdę przypominają trochę Winx (chociażby te buty). Wiesz co?
ĆWICZ, ćwicz, ćwicz, bo fajno Ci idzie. :)
 
Top
Adina_Wonderfulka
view post Posted on 17/4/2010, 11:21




Tu kolejna porcja moich wieczornych bazgrołków xD.
SPOILER (click to view)
image
 
Top
Asa014
view post Posted on 17/4/2010, 12:11




O to już jest ciekawsze co prawda przydałoby ci się poćwiczyć trochę anatomię ale jest spox. :D
 
Top
Adina_Wonderfulka
view post Posted on 21/4/2010, 17:38




Mówisz, że buty przypominają Ci winx? To zobacz sobie to:

image

Jak pierwszy raz zobaczyłam to omało co mi szczęka nie opadła xD Obcasy też super wysokie. I kto mówi, że wysokie buty są zarezerwowane dla Winx? Ja nie XDDD
 
Top
Asa014
view post Posted on 21/4/2010, 18:38




A kto mówi że to wina obcasów. Ja stawiam na kolorystykę. A te ubrania na tym obrazku to akurat są ubrania opracowane specjalnie dla lalek. To obrazek je promujący.
 
Top
Adina_Wonderfulka
view post Posted on 2/5/2010, 14:35




Kolejna porcja moich "mini" szkiców:
SPOILER (click to view)
image
 
Top
30 replies since 1/4/2010, 20:27   491 views
  Share