Starocie, Czasem warto ich posłuchać...

« Older   Newer »
  Share  
MajuSka
view post Posted on 1/4/2010, 20:52




Stare piosenki - niektóre są dość według mnie dziwne, ale niektóre są naprawdę ciekawe i biją inne nowe piosenki. Niektórzy artyści tworzą piosenki pozbawione sensu i radości. Np. kilka przebojów Dody, ech ...
 
Top
bociek
view post Posted on 2/4/2010, 16:55




Szczerze powiedziawszy to ja słucham samych staroci i nie pamiętam kiedy ostatnio włączyłam radio. Lata 70', 80' i 90' - to była prawdziwa muzyka, nie jakaś tam sieczka. No wiecie, co mam na myśli, nie?
# # # # #
 
Top
Asa014
view post Posted on 13/4/2010, 14:56




Mój tata czasem włączy swoje płyty w samochodzie. Kiedy gdzieś jeździmy to czasem się coś posłucha. (Wtedy się okazało, że mamy z tatą bardzo podobne gusta, o.)
Nie sądze żeby starocie były lepsze czy gorsze od nowych. Za mało się nasłuchałam.

Edited by Frog_Princess - 20/4/2010, 15:05
 
Top
helaiah
view post Posted on 20/4/2010, 12:04




Lubię i zdarza mi się słuchać.

Staare płyty Iron Maidenów (i inne cięższe) jak i lekkie rzeczy typu piosenki Boba Dylana (chciałabym płytę, ale cena przeraża), czy Simona i Garfunkela... -> www.youtube.com/watch?v=BvsX03LOMhI&feature=fvst
Takiej muzyki się już nie robi, a sporo rzeczy aktualnie na topie to przeróbki starych utworów.
 
Top
Frog_Princess
view post Posted on 20/4/2010, 14:06




Kocham stare piosenki, ahh... <3
 
Top
Euresanda
view post Posted on 10/5/2010, 16:24




QUOTE (bociek @ 2/4/2010, 17:55)
Szczerze powiedziawszy to ja słucham samych staroci i nie pamiętam kiedy ostatnio włączyłam radio. Lata 70', 80' i 90' - to była prawdziwa muzyka, nie jakaś tam sieczka. No wiecie, co mam na myśli, nie?

Boćku, zgadzam się w 100%. Też właściwie słucham tych starszych, nowych tam kilka. Jak poszłam raz na dyskotekę w tym roku, to leciały takie rąbanki, że po prostu mnie to... Zezłościło... :(
 
Top
bociek
view post Posted on 10/5/2010, 17:21




Mnie uszy pękają jak zajdę do jakiejś koleżanki, a ona włączy swoją 'muzykę'. Aż się w człowieku krew gotuje!

Ostatnio powaliłam mamę zamawiając sobie z neta płytę Pink Floydz '67 roku, czyli starszą od niej. xD Normalnie myślałam, że padnie.
 
Top
Asa014
view post Posted on 10/5/2010, 19:16




QUOTE (Euresanda @ 10/5/2010, 17:24)
Jak poszłam raz na dyskotekę w tym roku, to leciały takie rąbanki, że po prostu mnie to... Zezłościło... :(

Dlatego między innymi nie chodże na dyskoteki. Zazwyczaj puszczają jakieś disco polo i inne tego typu. Ouch.

Oszczędzaj swoich rodziców, Botek! XDD
 
Top
bociek
view post Posted on 11/5/2010, 16:10




Eee, nic im nie będzie. xD

Disco polo i inne badziewie są naprawdę wkurzające na imprezach. Wyobrażacie sobie bal gimnazjalny? Eleganckie suknie, garnitury, a tu zamiast jakichś starych, porządnych hitów i romantycznych ballad gra jakiś kicz. >.< Nie wiem jak to przeżyję.

Chociaż swoją drogą, to trochę dziwne, że słucham muzyki starszej nie tylko od siebie, ale i od własnych rodziców. Jakby kurczę dzisiaj nie mogło powstać nic fajnego... Nawet najlepsze zespoły spadają na psy, zaczynają jakąś komercyjną karierę, ażeby się tylko utrzymać, albo po prostu się rozpadają. ;/
 
Top
Airala
view post Posted on 11/5/2010, 17:49




Disco polo na imprezach? Kurde, zazdroszczę! Ja nawet lubię disco polo (starsze, np. Sokoły). U mnie na dyskotekach szkolnych jest tylko techno : /
Ja kocham, po prostu kocham starą muzykę. A niektórych starszych zespołów nic nie przebije (Mówi to fanka Scorpionsów i Modern Talking).
 
Top
_Adina_
view post Posted on 11/5/2010, 19:34




ABBA Zapytajcie swoich rodziców- napewno znają. Jak to ujął mój tata: "-te piosenki wcale się nie starzeją i nigdy nie będą" Niektóre muszę przyznać są naprawdę niezłe xD
Tak dla przykładu:
SoundTrack1
SoundTrack2
SoundTrack3
SoundTrack4
 
Top
Euresanda
view post Posted on 13/5/2010, 19:12




ABBA?! Ludzie jak ja to uwielbiam... Oni mają świetny styl ;D
 
Top
Asa014
view post Posted on 16/5/2010, 11:19




Ja też ich znam. :D
 
Top
bociek
view post Posted on 16/5/2010, 12:12




No trudno ABBY nie znać i nie kochać. ;P
Airala witaj w klubie miłośników Scorpsów. : D
 
Top
NataWeb
view post Posted on 24/9/2012, 16:26




Te z czasów dzieciństwa mojej mamy też nie są złe ;)
 
Top
15 replies since 1/4/2010, 20:52   109 views
  Share