Urodziny Irmy

« Older   Newer »
  Share  
Merinesta
view post Posted on 29/12/2012, 21:38




A tak mi się nudzi i mnie zastanawia, czy te osoby, które czytały najnowszy WITCH (215), to też próbowały wyjaśnić sprawę urodzin Irmy. Według oficjalnej strony Irma urodziła się 13 marca. Komiks z tego numeru dzieje się gdzieś na przełomie grudnia/stycznia. Jedynie jak można określić czas urodzin Irmy według tego komiksu, to kawałek tortu. Ciasta mają krótki termin przeterminowania, więc Irma powinna mieć niedawno urodziny.
No to tak: czy mimo wszystko urodziny Irmy były tego 13 marca, a tort który dała Cornelii był tak naprawdę innym tortem? Ale czy wtedy Cornelia nie powinna walnąć jakiegoś komentarza o nieświeżym jedzeniu, bo przecież Irma nie powiedziała, że to nie ten z marca. Jakby urodziny były niedawno, to by Irma nadal pamiętała o nieprzyjściu Cornelii, a wyraźnie daje do zrozumienia, że już się na nią nie gniewa. Poza tym Cornelia na retrospekcji ma wiosenną kurtkę, więc może jednak te urodziny były w marcu... Ale mi się nudzi wiem: D
 
Top
Ell003
view post Posted on 30/12/2012, 22:36




Też to zauważyłam :) Ale to po prostu błąd scenariusza. Takie rzeczy jak daty urodzin pamiętają/chce się sprawdzić tylko fankom, tak myślę. Pismo się kończy, więc kto by się tam przejmował.
 
Top
Haliss
view post Posted on 30/12/2012, 22:43




Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat jak Ell. Zwykły byk w fabule. Raczej za bardzo bym się tym nie przejmowała. Zabawa w detektywa jest zbędną ;)
 
Top
DaRooo
view post Posted on 1/1/2013, 17:34




Szerloku. ;D
 
Top
3 replies since 29/12/2012, 21:38   104 views
  Share